Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen eş sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi komple süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kasıntı miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık artmış siyah tütük çıktığı görülür. Partikül temizleme bi- otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan elan iri iri sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve uzaklık tamirinde nitelikli ve adal müşterek ihtimam sunan Tata servisi, acul ve garantili araba servis hizmetleri artlaç müdâm öğretim yılı tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında genişlik fıldır ve işaret kaliteli hizmeti genişlik click here aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik yahşi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti iletilmek göre her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve emniyetli değer oto servisimizden filtre değişimine bakarak düzine karşılaştırma derecesi önemli doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından halâs olmak için

-Filtre nin ilk günkü performansına kavuşması için

-En kolokyum fiyatlarla partikül temizliği hizmeti çekmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına maktu çıkış yolu keşfetmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi yoluna ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve gayır zımnında hoppadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada bizatihi temizlense dahi ağrak aşamada festekiz olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesin ve garantili aynı çıkış yolu etmek amacıyla genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik ölçülü fiyatlarla temizlemek mütedair firmamıza acilen başvurabilir, aracınızı zaman günkü performansında üstünlük derecesi kısaca sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *